مهر...بانی می‌خواهد

تخفیف ۹۰ درصدی به‌منظور حمایت از آموزش کودکان کار

مشارکت در مهربانی با یادگیری بورس

در نوروز ۱۴۰۰ می‌توانید با خرید دوره‌های آموزشی آموزین در حمایت از کودکان کار مشارکت کنید. بدین منظور ۹۰ درصد تخفیف ویژه برای خرید دوره‌ها در نظر گرفته شده است و تمامی درآمد حاصل از فروش آن تا پایان فروردین به‌منظور حمایت از آموزش کودکان کار در اختیار «انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک)» قرار خواهد گرفت.

در خانه بیآموزین

با خرید این دوره‌های آموزشی برای یادگیری بورس دیگر محدود به زمان نیستید. مطابق برنامه‌ریزی خودتان در دوره موردنظر شرکت کنید. این دوره‌ها با کیفیت بالایی ضبط و تدوین شده‌اند. به‌منظور رفع اشکال و یادگیری بهتر، شما می‌توانید از طریق سایت با استاد دوره در ارتباط باشید.

رضا کشاورز
5/5

رایگان

پیمان باغچه سرا
5/5

270,000 تومان

همایون طاهری نیا
5/5

240,000 تومان

پویا قنبرپور
5/5

180,000 تومان

مسعود علیزاده
5/5

240,000 تومان

مسعود علیزاده
5/5

رایگان

درباره انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک)

انجمن روشنگران فردای کودک (ارفک) نهادی مردمی است که در حوزه کودکان به‌ویژه کودکان کار و آسیب‌دیده اجتماعی که از تحصیل بازمانده‌اند، فعالیت می‌کند. این مجموعه از سال ۱۳۹۵ آغاز به کار کرده است و تا به‌حال بیش از ۸۰۰ نفر تحت آموزش این مرکز قرار گرفته‌اند.

به‌منظور آشنایی بیشتر با «ارفک» می‌توانید فایل زیر را دانلود کنید.

درباره آموزین

آموزین، نخستین مرجع تحلیل و آموزش بورس است. رویکرد و هدف اصلی ما در آموزین ارائه بستری مطمئن و حرفه‌ای برای آموزش علاقه‌مندان به فعالیت و سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه است. آموزین در سال ۱۳۹۶ با حمایت کارگزاری فارابی آغاز به کار کرد و در سال ۱۳۹۹ پس از تغییرات گسترده با هدف ایجاد دسترسی ساده و ارزان علاقه‌مندان به محتواهای آموزشی و تحلیلی، به نخستین مرجع آموزش و تحلیل بورس تبدیل شد.