سرمایه‌گذاری پربازده با سود روزشمار

صندوق دوم اکسیر فارابی

صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت

کم‌ریسک‌ترین روش سرمایه‌گذاری در بورس

بورس سرشار از فرصت‌های سرمایه‌گذاری است که متناسب با زمان، دانش بورسی و سطح ریسک‌پذیری می‌توانید گزینه‌ای از بین آن‌ها انتخاب کنید. صندوق دوم اکسیر فارابی راهکاری جذاب و بسیار کم‌ریسک است. با سرمایه‌گذاری در صندوق دوم اکسیر فارابی، راهکاری کم‌ریسک با سود روزشمار را انتخاب کرده‌اید. اگر شما پیش از این به سرمایه‌گذاری در سپرده بانکی و موارد کم‌ریسک دیگر علاقه داشته‌اید، می‌توانید سرمایه‌گذاری در صندوق دوم اکسیر فارابی را به‌عنوان گزینه‌ای پرسودتر با سود روزشمار انتخاب کنید. این راهکار سرمایه‌گذاری نیاز به دانش تخصصی بورس ندارد.

تیم مدیریت حرفه‌ای

صندوق دوم اکسیر فارابی توسط تیمی با سابقه درخشان در بورس مدیریت می‌شود. این تیم از دانش بروز و شناخت دقیق بازار سرمایه ایران برخوردار است و بورس را به‌خوبی می‌شناسد.

سود روزشمار

سود صندوق دوم اکسیر فارابی روزشمار محاسبه می‌شود. شما می‌توانید این سود را هر روز در حساب کاربری‌تان در سایت و اپلیکیشن صندوق مشاهده و به‌صورت روزانه عملکرد آن را ارزیابی کنید.

سرمایه‌گذاری آنلاین و حضوری

در تمامی صندوق‌های کارگزاری فارابی امکان صدور و ابطال واحدهای صندوق به‌صورت آنلاین و حضوری مهیاست. این امر موجب می‌شود تا صندوق‌های فارابی نقدشوندگی بسیار بالایی داشته باشند.

سود روزشمار، درآمد ماهیانه

بازدهی سالیانه صندوق دوم اکسیر فارابی از ابتدای سال 99، بیش از 39 درصد بوده است. بازدهی صندوق به‌صورت روزشمار محاسبه و در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد. شما می‌توانید روی این سود به‌عنوان درآمد ماهیانه مطمئن حساب کنید، سود صندوق دوم اکسیر فارابی به‌صورت روز شمار محاسبه و در پایان ماه به حساب شما واریز می‌شود. ویژگی بارز دیگر صندوق دوم اکسیر فارابی نقدشوندگی آن است، به‌گونه‌ای که شما هروقت که تصمیم بگیرید می‌توانید بخش یا تمام سرمایه خود را از صندوق خارج کنید. 

اطلاعات بیشتر درباره صندوق

بازدهی از ابتدای سال ۹۹

23 +

درصد بازدهی

تعداد سرمایه گذاران

3700 +

سرمایه گذار

سرمایه صندوق

11,200 +

میلیارد ریال

آیا صندوق دوم اکسیر فارابی گزینه مناسبی است؟

کارگزاری فارابی تمام فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بورس را پیش روی شما قرار می‌دهد. مشاوران ما آماده‌اند برای انتخاب گزینه درست سرمایه‌گذاری که با اهداف و رویکرد شما هم‌خوانی داشته باشد، به شما مشاوره دهند. بدین منظور می‌توانید از طریق فرم زیر درخواست مشاوره خود را ثبت کنید.

درخواست مشاوره سرمایه گذاری در بورس

جهت دریافت مشاوره سرمایه‌گذاری، اطلاعات زیر را تکمیل کنید:

مرحله بعد
  • چه مبلغی را برای سرمایه گذاری مد نظر دارید؟

  • آیا سابقه خرید و فروش سهام داشته اید؟

  • آیا تجربه استفاده از صندوق های سرمایه گذاری را دارید؟

ثبت

تاریخ تماس خود را انتخاب کنید

ماه
سال
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲
۲۳
۲۴
۲۵
۲۶
۲۷
۲۸
۲۹
۳۰
۳۱
۱ ۲ ۳ ۴

زمان مناسب برای تماس

با توجه به شیوع کرونا مشاوره حضوری امکان پذیر نمی باشد و همکاران ما با تماس تلفنی به شما مشاوره می دهند

استان خود را انتخاب کنید

متاسفانه درخواست شما ثبت نشد، لطفا دوباره تلاش کنید!

فارابی در یک نگاه

کارگزار برتر

در سال 97

0 +
شعبه در سراسر کشور
0 +
دفتر پیشخوان شریک
0
شریک تجاری استراتژیک
دریافت مشاوره اختصاصی سرمایه‌گذاری
کاربر گرامی

صفحه ثبت نام در صندوق فارابی تنها برای کاربران ایرانی قابل دسترسی می‌باشد، لذا در صورت استفاده از وی پی ان، آنرا خاموش نمایید و سپس روی دکمه زیر کلیک کنید.