لطفاً شکیبا باشید

farabi logo

سهام پیشنهادی کارگزاری فارابی

با پیشنهاد متخصصان بورس، سرمایه‌گذاری کنید

فارابی

سهام پیشنهادی فارابی صف فروش نمی‌شود

سهام پیشنهادی فارابی، مجموعه‌ای از سهم‌های بازار است که توسط تحلیل‌گران فارابی شناسایی و انتخاب شده اند. ما آن‌ها را برای صندوق یکم اکسیر فارابی می‌خریم و به شما پیشنهاد می‌کنیم پولتان را در این صندوق سرمایه‌گذاری کنید. شما به‌صورت غیرمستقیم و بدون نیاز به زمان و دانش تخصصی، با نظر حرفه‌ای‌های بورس پولتان را در بهترین سهم‌‌های بازار سرمایه‌گذاری می‌کنید.

فارابی

سهام پیشنهادی فارابی صف فروش نمی‌شود

در صورتی که تصمیم به نقد کردن دارایی‌ تان در صندوق اکسیر فارابی بگیرید، در صف فروش نمی‌مانید. برای دریافت وجه سرمایه‌گذاری شده در این صندوق، کافیست درخواست ابطال واحد را به‌صورت غیرحضوری از طریق سایت ثبت‌ کنید. بعد از دو تا سه روز کاری پول شما به حساب بانکی‌تان واریز می‌شود.

بالاتر از شاخص کل بورس، دلار و طلا

صندوق اکسیر یکم به‌طور معمول بازدهی بالاتری از شاخص کل بورس، دلار و طلا ثبت کرده است. به‌‌طوری که بازدهی این صندوق طی ۱۱ سال گذشته بیشتر از ۱۲ هزار درصد بوده؛ درحالی که بازدهی دلار و طلا تنها ۲۴۰۰ درصد بوده است.

تیم مدیریت حرفه‌ای

تحلیل‌گران و سبدگردانان ارشد کارگزاری فارابی با سابقه‌ای درخشان در مدیریت سرمایه‌‌های بزرگ مسئول سرمایه‌گذاری شما هستند. این تیم از دانش و اطلاعات بروز بازار سرمایه بهره‌مند است و بورس ایران را به خوبی می‌شناسد.

مشاوره، ثبت‌نام، خرید و فروش غیرحضوری

تمامی مراحل سرمایه‌گذاری در این صندوق به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود. به‌منظور اتخاذ تصمیم درست سرمایه‌گذاری می‌توانید با مشاوران کارگزاری فارابی مشورت کنید و پس از آن به‌صورت غیرحضوری در این صندوق، ثبت‌نام و سرمایه‌گذاری کنید.

شفافیت بالا و نظارت روزانه

بازدهی این صندوق به‌صورت روزانه از طریق سایت و اپلیکیشن صندوق در اختیار شما قرار می گیرد و می‌توانید به‌صورت روزانه عملکرد صندوق را بررسی و بر آن نظارت داشته باشید. مشاوران فارابی نیز پاسخ‌گوی سوالات شما در این رابطه هستند.

اطلاعات بیشتر درباره صندوق سهامی فارابی (اکسیر یکم فارابی)

610٪

بازدهی صندوق از ابتدای سال ۹۸

142٪

بازدهی صندوق از ابتدای سال ۹۹

3600+

تعداد سرمایه گذاران​

7800 +

میلیارد سرمایه صندوق

سهام مدنظر هفته آینده معرفی می‌شود

برای دریافت این پیشنهاد پیش از دیگران، درخواست خود را ثبت کنید

ثبت درخواست مشاوره

مشاوران سرمایه گذاری فارابی همراه شما هستند تا با انتخاب بهترین گزینه‌‌ها، به بیشترین بازدهی دست یابید. در این بخش می‌‌توانید به‌سادگی زمان و روز مورد نظر برای دریافت مشاوره سرمایه‌ گذاری را تعیین کنید. مشاوران ما در بازه زمانی تعیین شده با شما تماس می‌گیرند.

farabi logo