خدمات سازمانی

بورس کالا

شرکت کارگزاری فارابی با کسب رتبه ” الف ” طبق آخرین ارزیابی و رتبه بندی کارگزاران توسط سازمان بورس، کلیه مجوزهای فعالیت در این حوزه و همچنین مجوز مشاور عرضه را دریافت نموده است. تعهد در انجام سفارشات، ارائه بهترین خدمات مشاوره به مشتریان و همچنین سرعت و دقت در اجرای سفارشات از اصول اولیه ما در تعامل با مشتریان است.محصولات بورس کالا شامل :  صنعتی و فلزی، فراورده های نفتی و پتروشیمی و محصولات کشاورزی می باشد.

 

بورس انرژی

شرکت کارگزاری فارابی به عنوان کارگزار رتبه ” الف ” فعال در بازار سرمایه ایران، در نظر دارد بعنوان یکی از کارگزاران پیشرو در بازار بورس انرژی کشور اقدام به ارائه خدمات مشاوره ای و کارگزاری نماید. از جمله :

  •  آموزش ورود به بورس برای فعالان صنعت برق
  • ارائه مشاوره به سطوح مدیریتی برای تسهیل در تصمیم گیری
  • خدمات کارگزاری از جمله عرضه برق نیروگاهها در تالار بورس انرژی، ارائه خدمات خرید و فروش برق برای مشتریان حقیقی و حقوقی
  • خدمات کارگزاری از جمله عرضه ،خرید و فروش کالای فیزیکی

بورس اوراق بهادار

تولید کنندگان جهت ادامه و توسعه فعالیتهای خود نیازمند سرمایه هستند و سرمایه داران نیز به دنبال سرمایه گذاری منابع مالی خود هستند و بنابراین یکی از بهترین مکانهایی که این دو گروه را می توان به یکدیگر رساند، بازار بورس اوراق بهادار است.شرکت کارگزاری فارابی جهت تسهیل امور خرید و فروش سهام توسط سرمایه گذاران، از سال 90 سامانه معاملات برخط (آنلاین) خود را راه اندازی نمو د و از خرداد ۹۴ با ارائه سامانه فارابیکسو خدمتی متمایز را ارائه نمود. کلیه متقاضیان می توانند با افتتاح حساب آنلاین و یا مراجعه حضوری به یکی از شعب کارگزاری، فرم های مربوطه را تکمیل و کد کاربری و رمز عبور دریافت نمایند.