سرمایه‌گذاری را تا بینهایت بیاموزید!

آموزین راهنمای موفقیت شما در دنیای سرمایه‌گذاری است. در اینجا پیچ‌وخم‌های مسیر سرمایه‌گذاری را فرا گرفته و پس از آن می‌توانید به‌درستی برای دارایی‌هایتان تصمیم بگیرید.

یادگیری بدون محدودیت زمان
زمانبندی یادگیری به اختیار شما
بیش از 100,000 دانش‌آموخته
اعتماد اتفاقی نیست
پشتیبانی 24 ساعته
در 7 روز هفته

وبینارها

خودآموزین چیست؟

خودآموزین‌ها، محتوایی از جنس ویدیوی آموزشی هستند که توسط اساتید برجسته ضبط و تدوین شده‌اند و تجربه آموزش حرفه‌ای و با کیفیت بورس را برای شما فراهم می‌کنند؛ برای مثال در خودآموزین بورسی‌شو، الفبای سرمایه‌گذاری در بورس را می‌آموزید و با انواع روش‌های سرمایه‌گذاری در آن آشنا می‌شوید. اگر به‌دنبال یادگیری مفاهیم تحلیل بنیادی و تکنیکال هستید نیز می‌توانید با مشاهده دوره تحلیل بنیادی یا تکنیکال کلاسیک در این زمینه پیشرفت کنید.
مزیت اصلی خودآموزین، محدود نبودن به زمان‌های مشخص است و می‌توانید با توجه به برنامه‌ریزی شخصی خود از این محتواها استفاده کنید.

خودآموزین‌ها

خودآموزین بورسی شو

در بورسی شو قصد داریم برای برداشتن گام اول ورود به بورس همراه شما باشیم. در این وبینار پس از آشنایی با انواع بازار، با روش ثبت نام در بورس و خرید عرضه اولیه، صندوق های سرمایه گذاری و خدمات سبدگردانی آشنا می شویم. پس از یادگیری این موارد می توانیم با حداقل دانش بورسی و صرف زمان اندک، سرمایه گذاری را شروع کنیم. همچنین در ادامه وبینار نحوه کار با سامانه فارابیکسو برای انجام معاملات آنلاین بورس معرفی می شود.

سوالات متداول

برای ورود به سایر وبینارها از آدرس ایمیل به‌عنوان نام کاربری و شماره موبایل به‌عنوان پسورد استفاده کنید.
در صورت وجود مشکل در ورود به وبینار با شماره 1561 داخلی 2 تماس بگیرید.

شما می‌­توانید از طریق منوی کاربری به بخش مشاهده دوره‌ها رفته و از تب دانلودها، ویدیوی وبینار مورد نظر را دریافت کنید.

نام ­کاربری آدرس ایمیل و رمز عبور شماره موبایل ثبت ­شده در زمان ثبت­ نام شما در آموزین است

شما می‌­توانید از طریق منوی کاربری به بخش مشاهده دوره‌ها رفته و از تب پیشخوان، گزینه ورود به وبینار را انتخاب کنید.
همچنین لینک ورود به وبینار قبل از شروع دوره از طریق پیامک اطلاع ­رسانی می‌­شود.

خیر، وبینارهای آموزین از طریق مرورگر کامپیوتر و موبایل قابل اجرا است.همچنین لینک ورود به وبینار قبل از شروع دوره از طریق پیامک اطلاع ­رسانی می‌­شود.

جهت تسهیل مسیر آموزش بورس، لازم است مطالب مربوط به این حوزه را از طریق محتواهای دسته‌بندی شده دریافت کنید. در سایت آموزین، می‌توانید با مراجعه به قسمت مقالات آموزشی و خودآموزین‌ها، از محتواهای تخصصی این حوزه استفاده و با زمان‌بندی مناسب خود، آموزش سرمایه‌گذاری در بورس را آغاز کنید.

استفاده از محتواهای خودآموز آنلاین مثل مقالات آموزشی، ویدیوها و وبینارهای مختلف، نقش مهمی در آموزش بورس دارد. شما می‌توانید به تمام این موارد از طریق سایت آموزین در دسته‌بندی‌ها و سطوح مختلف آموزشی دسترسی داشته باشید.

بله؛ امکان استفاده از محتواهای مربوط به مباحث مقدماتی آموزش بورس در قالب مقاله، خودآموزین (دوره‌های ویدیویی) و وبینار برای علاقه‌مندان فراهم شده است.

بله؛ محتواهای آموزش بورس آموزین تمامی موارد مرتبط با بازارهای مالی، آموزش بورس ایران، تحلیل تکنیکال، فاندامنتال و… را پوشش می‌دهد. در نتیجه بعد از اتمام مسیر آموزشی مشخص شده، عملکرد بهتری در زمینه معاملات بورسی خواهید داشت و سرمایه‌گذاری حرفه‌ای‌تری را تجربه می‌کنید.

بله؛ سرمایه گذاری در بورس بدون داشتن دانش بورسی و تجربه معاملات از طریق انتخاب صندوق‌های سرمایه‌گذاری مختلف امکان‌پذیر است. شما می‌توانید براساس میزان ریسک‌پذیری و هدف خود از سرمایه‌گذاری، صندوق‌های بورسی را انتخاب کنید.

تحلیل بنیادی، تحلیل تکنیکال، تابلوخوانی و فیلترنویسی چهار روش متداول برای تحلیل بورس هستند.

تابلوخوانی و تحلیل تکنیکال، روش‌های تحلیلی متداولی جهت بررسی بازار و نوسان‌گیری در بازه‌های زمانی کوتاه‌مدت هستند.

لازمه ورود به هر بازار و کسب سود از آن، یادگیری سازوکار انجام معاملات و ارکان آن بازار است. آشنایی با بازارهای مالی، امکان آموزش بهتر بورس را برای شما فراهم می‌کند.

برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بورسی، بهتر است با انواع آن‌ها و ویژگی‌های هرکدام آشنا باشید؛ اما خرید این صندوق‌ها کار پیچیده‌ای نیست و نیازی به دریافت آموزش ندارد.

در گام اول بهتر است با بورس و انواع دارایی‌های قابل‌معامله در آن آشنا شوید. حال می‌توانید در زمینه انواع روش‌های تحلیل و میزان ریسک هر مسیر سرمایه‌گذاری، آموزش‌های مورد نیاز را از طریق استفاده از ویدیوهای آموزشی، مقالات، شرکت در وبینارها و… دریافت کنید.

بله؛ محتواهای آموزشی رایگان در دسترس هستند و شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. خودآموزین‌ها، وبینارها و مقالات سایت آموزین انتخاب مناسبی برای آموزش رایگان بورس هستند.

اگر از محتوای مناسبی برای یادگیری بورس استفاده کنید و زمان مناسبی را به این موضوع اختصاص دهید، یادگیری اصول اولیه به اختصاص زمان زیادی نیاز ندارد.