لطفاً شکیبا باشید

سود روزشمار، درآمد ماهانهسود روزشمار، درآمد ماهانه
سود روزشمار، درآمد ماهانه

صندوق دوم اکسیر فارابی

مشاوره غیرحضوری رایگانثبت‌نام در صندوق درآمد ثابت
فارابی

صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت

کم‌ریسک‌ترین روش سرمایه‌گذاری در بورس

بورس سرشار از فرصت‌های سرمایه‌گذاری است که متناسب با زمان، دانش بورسی و سطح ریسک‌پذیری می‌توانید گزینه‌ای از بین آن‌ها انتخاب کنید. صندوق دوم اکسیر فارابی راهکاری جذاب و بسیار کم‌ریسک است. با سرمایه‌گذاری در صندوق دوم اکسیر فارابی، راهکاری کم‌ریسک با سود روزشمار را انتخاب کرده‌اید. اگر شما پیش از این به سرمایه‌گذاری در سپرده بانکی و موارد کم‌ریسک دیگر علاقه داشته‌اید، می‌توانید سرمایه‌گذاری در صندوق دوم اکسیر فارابی را به‌عنوان گزینه‌ای پرسودتر با سود روزشمار انتخاب کنید. این راهکار سرمایه‌گذاری نیاز به دانش تخصصی بورس ندارد.

تیم مدیریت حرفه‌ای
تیم مدیریت حرفه‌ای

صندوق یکم اکسیر فارابی توسط تیمی با سابقه درخشان در بورس مدیریت می‌شود. این تیم از دانش بروز و شناخت دقیق بازار سرمایه ایران برخوردار است و بورس را به‌خوبی می‌شناسد.

سود روزشمار
سود روزشمار

سود صندوق دوم اکسیر فارابی روزشمار محاسبه می‌شود. شما می‌توانید این سود را هر روز در حساب کاربری‌تان در سایت و اپلیکیشن صندوق مشاهده و به‌صورت روزانه عملکرد آن را ارزیابی کنید.

امکان سرمایه‌گذاری غیرحضوری
امکان سرمایه‌گذاری غیرحضوری

در تمامی صندوق‌های کارگزاری فارابی امکان صدور و ابطال واحدهای صندوق به‌صورت آنلاین و حضوری مهیاست. این امر موجب می‌شود تا صندوق‌های فارابی نقدشوندگی بسیار بالایی داشته باشند.

سود روزشمار، درآمد ماهیانه

بازدهی سالیانه صندوق دوم اکسیر فارابی از ابتدای سال 99، بیش از 39 درصد بوده است. بازدهی صندوق به‌صورت روزشمار محاسبه و در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد. شما می‌توانید روی این سود به‌عنوان درآمد ماهیانه مطمئن حساب کنید، سود صندوق دوم اکسیر فارابی به‌صورت روز شمار محاسبه و در پایان ماه به حساب شما واریز می‌شود. ویژگی بارز دیگر صندوق دوم اکسیر فارابی نقدشوندگی آن است، به‌گونه‌ای که شما هروقت که تصمیم بگیرید می‌توانید بخش یا تمام سرمایه خود را از صندوق خارج کنید.

اطلاعات بیشتر درباره صندوق درآمد ثابت فارابی (صندوق دوم اکسیر)

۰

ریسک سرمایه‌گذاری

۶۳٪

بازدهی صندوق از ابتدای سال ۹۹

۲۹۰۰+

تعداد سرمایه گذاران

۸۶۰۰+

سرمایه صندوق

اطلاعات بازده نسبت به بازار یک ماه گذشته می‌باشد.

فارابی در یک نگاه

اندیشه تبدیل شدن به یک کارگزاری در تراز جهانی، خط مشی فعالیت‌های فارابی است

کارگزار برتر
کارگزار برتر
در سال ۱۳۹۷
+۶۰
+۶۰
شعبه در سراسر کشور
+2,000
+2,000
دفتر پیشخوان شریک
5
5
شریک تجاری استراتژیک