لطفاً شکیبا باشید

سود روزشمار، درآمد ماهانهسود روزشمار، درآمد ماهانه
سود روزشمار، درآمد ماهانه

صندوق درآمد ثابت فارابی

فارابی

صندوق سرمایه گذاری درآمد ثابت

کم‌ریسک‌ترین روش سرمایه‌گذاری در بورس

بورس سرشار از فرصت‌های سرمایه‌گذاری است که می‌توانید متناسب با درجه ریسک‌پذیری، سطح دانش بورسی و بازه زمانی، بهترین گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید. صندوق هدیه فارابی و صندوق قابل معامله لبخند فارابی، راهکارهایی جذاب برای سرمایه‌گذاری مطمئن، بدون مالیات و با سود روزشمار به‌حساب می‌آیند. اگر پیش از این برای سرمایه‌گذاری کم‌ریسک، سراغ سپرده بانکی می‌رفتید، اکنون می‌توانید با سرمایه‌گذاری در صندوق‌های درآمد ثابت فارابی از سود بدون ریسک و بالاتر از سپرده بانکی بهره‌مند شوید.

مدیریت دارایی حرفه‌ای
مدیریت دارایی حرفه‌ای

سبدگردان فارابی با اتکا به دانش روز و تخصص تحلیلگران حرفه‌ای خود، بهترین دارایی‌ها و ابزارهای موجود در بازار سرمایه را برای صندوق‌ها انتخاب می‌کند.

سود روزشمار و ریسک اندک
سود روزشمار و ریسک اندک

سود صندوق‌های سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت فارابی به‌صورت روزشمار محاسبه می‌شود. شما می‌تونید ارزش دارایی خود را در فارابی‌زون یا پرتفوی سهام‌تان مشاهده کنید.

سرمایه‌گذاری غیرحضوری
سرمایه‌گذاری غیرحضوری

در صندوق هدیه فارابی صدور و ابطال واحدها به‌صورت آنلاین انجام می‌شود. همچنین سرمایه‌گذاری در صندوق قابل معامله لبخند فارابی نیز از طریق سامانه معاملاتی تمامی کارگزاری‌ها امکان‌پذیر است.

سود روزشمار، درآمد ماهانه

بازدهی سالانه صندوق درآمد ثابت هدیه فارابی در سال‌های اخیر به‌طور متوسط ۲۶ درصد بوده است. در صندوق هدیه فارابی سود به‌صورت روزشمار محاسبه و هر ماه در تاریخ مشخصی به حساب بانکی شما واریز می‌شود؛ بنابراین می‌توانید روی این سود به‌عنوان درآمد ماهانه مطمئن حساب کنید. با ورود به درگاه یکپارچه فارابی (فارابی‌زون) امکان سرمایه‌گذاری از یک هزار تومان تا بی‌نهایت در این صندوق فراهم است. با توجه به نقدشوندگی بالای صندوق هدیه فارابی، هر زمانی که تصمیم بگیرید، می‌توانید تمام یا بخشی از سرمایه خود را به وجه نقد تبدیل کنید.

نمادی که هرگز قرمز نمی‌شود!

لبخند فارابی، حاشیه امن بورس برای کسانی است که به سود مطمئن روزشمار، بدون مالیات و کاهش ریسک پرتفوی اهمیت می‌دهند. در لبخند فارابی می‌توانید از یکصد هزار تومان تا بی‌نهایت را به‌صورت کاملا آنلاین سرمایه‌گذاری کنید. با توجه به محاسبه بازدهی به‌صورت مرکب، این صندوق سود سالانه بیش از ۲۶ درصدی را نصیب سرمایه‌گذاران کرده است.

مدیریت دارایی فارابی در صندوق‌های درآمد ثابت

۰

ریسک سرمایه‌گذاری

۲۷.۵٪

بازدهی موثر سالانه

۱۲٬۰۰۰+

تعداد سرمایه گذاران

۴۵٬۰۰۰+

میلیارد ریال خالص دارایی صندوق‌های با درآمد ثابت فارابی

فارابی در یک نگاه

8
8
صندوق سرمایه‌گذاری
کارگزار برتر
کارگزار برتر
در سال ۱۳۹۷
۶۰+
۶۰+
شعبه در سراسر کشور
150،000+
150،000+
میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت
5+
5+
شریک تجاری استراتژیک

سوالات متداول صندوق درآمد ثابت فارابی