لطفاً شکیبا باشید

راهکاری ساده، انتخابی حرفه‌ایراهکاری ساده، انتخابی حرفه‌ای
راهکاری ساده، انتخابی حرفه‌ای

ما برای شما سهام می‌خریم

فارابی

صندوق سرمایه‌گذاری سهامی

ساده‌ترین روش سرمایه گذاری در بورس

سهام جذابیت اصلی بورس است. خرید سهام نیاز به وقت و دانش تخصصی دارد اما صندوق یکم اکسیر فارابی راهکاری جذاب و جایگزین خرید سهام است. شما می‌توانید با سرمایه‌گذاری در صندوق یکم اکسیر فارابی، اطمینان حاصل کنید که سرمایه شما همراه با میلیاردها تومان از دارایی سایر سرمایه‌گذاران توسط گروهی از متخصصان بورس در سهام درست، سرمایه‌گذاری می‌شود. در واقع شما بدون نیاز به صرف زمان و فراگیری دانش تخصصی بورس می‌توانید در این بازار جذاب سرمایه‌گذاری کنید.

تیم مدیریت حرفه‌ای
تیم مدیریت حرفه‌ای

صندوق یکم اکسیر فارابی توسط تیمی با سابقه درخشان در بورس مدیریت می‌شود. این تیم از دانش بروز و شناخت دقیق بازار سرمایه ایران برخوردار است و بورس را به‌خوبی می‌شناسد.

اطلاع از بازده روزانه
اطلاع از بازده روزانه

بازده صندوق سهامی فارابی بر اساس اختلاف قیمت خرید و فروش هر واحد صندوق سرمایه‌گذاری محاسبه می‌شود. شما می‌توانید این بازده را هر روز در حساب کاربری‌تان در سایت و اپلیکیشن صندوق مشاهده و به‌صورت روزانه عملکرد آن را ارزیابی کنید.

امکان سرمایه‌گذاری غیرحضوری
امکان سرمایه‌گذاری غیرحضوری

در تمامی صندوق‌های کارگزاری فارابی امکان صدور و ابطال واحدهای صندوق به‌صورت آنلاین و حضوری مهیاست. این امر موجب می‌شود تا صندوق‌های فارابی نقدشوندگی بسیار بالایی داشته باشند.

۱۲۰۰۰٪ سود خالص در بازه کارکرد ۱۰ ساله

بازدهی صندوق سهامی فارابی از آغاز فعالیت بیش از ٪۱۲۰۰۰ درصد بوده است. گزارش بازدهی صندوق به‌صورت روزانه دراختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد. ویژگی بارز دیگر صندوق یکم اکسیر فارابی نقدشوندگی آن است به‌گونه‌ای که هروقت که تصمیم بگیرید می‌توانید بخشی یا تمام سرمایه خود را از صندوق خارج کنید.

اطلاعات بیشتر درباره صندوق سهامی فارابی (صندوق یکم اکسیر)

۱۲۰۰۰٪+

بازدهی صندوق از ابتدای فعالیت

۱۵۰۰٪+

بازدهی صندوق در ۵ سال اخیر

۳۰۰۰+

تعداد سرمایه‌گذاران

۶۸۰۰+

میلیارد ریال سرمایه صندوق

فارابی در یک نگاه

اندیشه تبدیل شدن به یک کارگزاری در تراز جهانی، خط مشی فعالیت‌های فارابی است.

کارگزار برتر
کارگزار برتر
در سال ۱۳۹۷
۶۰+
۶۰+
شعبه در سراسر کشور
30,000+
30,000+
میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت
5
5
شریک تجاری استراتژیک

سوالات متداول صندوق سهامی فارابی