لطفاً شکیبا باشید

راهکاری ساده، انتخابی حرفه‌ایراهکاری ساده، انتخابی حرفه‌ای
راهکاری ساده، انتخابی حرفه‌ای

ما برای شما سهام می‌خریم

فارابی

صندوق سرمایه‌گذاری سهامی

ساده‌ترین روش سرمایه گذاری در بورس

سهام جذابیت اصلی بورس است! خرید سهام نیاز به دانش تخصصی و صرف زمان دارد؛ اما صندوق سهامی یکم اکسیر فارابی و صندوق قابل معامله سلام فارابی(ETF)، راهکاری جذاب و جایگزین خرید سهام هستند. شما می‌توانید با سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سهامی فارابی اطمینان حاصل کنید که سرمایه‌تان همراه با صدها میلیارد تومان از دارایی سایر سرمایه‌گذاران، توسط گروهی از متخصصان بورس در بهترین دارایی‌های مالی مانند سهام، اختیار معامله و… سرمایه‌گذاری می‌شود. در واقع شما بدون نیاز به صرف زمان و فراگیری دانش تخصصی بورس، می‌توانید در این بازار جذاب سرمایه‌گذاری کنید و از افزایش دارایی‌تان لذت ببرید.

مدیریت دارایی حرفه‌ای
مدیریت دارایی حرفه‌ای

سبدگردان فارابی با اتکا به دانش روز و تخصص تحلیلگران حرفه‌ای خود، بهترین دارایی‌ها و ابزارهای موجود در بازار سرمایه را برای صندوق‌ها انتخاب می‌کند.

اطلاع از بازده روزانه
اطلاع از بازده روزانه

بازده صندوق‌های سهامی براساس اختلاف قیمت خرید و فروش هر واحد صندوق محاسبه می‌شود. شما می‌توانید بازده سرمایه‌گذاری خود را هر روز در فارابی‌زون و پرتفوی سهام‌تان مشاهده کنید.

سرمایه‌گذاری غیرحضوری
سرمایه‌گذاری غیرحضوری

در صندوق یکم اکسیر فارابی صدور و ابطال واحدها آنلاین انجام می‌شود و سرمایه‌گذاری در صندوق قابل‌معامله سلام فارابی نیز از طریق سامانه معاملاتی تمامی کارگزاری‌ها امکان‌پذیر است.

۲۴,۰۰۰٪+ سود خالص از آغاز فعالیت

بازدهی صندوق سهامی فارابی از آغاز فعالیت بیش از ۲۴ هزار درصد بوده است. سرمایه‌گذاران می‌توانند از طریق مراجعه به فارابی‌زون یا سامانه معاملات آنلاین کارگزاری خود، به ترتیب در جریان تغییرات ارزش دارایی‌شان در صندوق یکم اکسیر و صندوق قابل‌معامله سلام فارابی(ETF) قرار گیرند. با توجه به نقدشوندگی بالای صندوق‌های فارابی، شما می‌توانید در زمان مورد نظر، تمام یا بخشی از سرمایه خود را نقد کنید.

مدیریت دارایی فارابی در صندوق‌های سهامی

24,000+

بازدهی مدیریت دارایی فارابی

10,000+

تعداد سرمایه‌گذاران

15,000+

میلیارد ریال ارزش خالص دارایی صندوق‌های سهامی

فارابی در یک نگاه

8
8
صندوق سرمایه‌گذاری
کارگزار برتر
کارگزار برتر
در سال ۱۳۹۷
۶۰+
۶۰+
شعبه در سراسر کشور
150،000+
150،000+
میلیارد ریال دارایی تحت مدیریت
5+
5+
شریک تجاری استراتژیک

سوالات متداول صندوق سهامی فارابی