لطفاً شکیبا باشید

راهکاری ساده، انتخابی حرفه ایراهکاری ساده، انتخابی حرفه ای
راهکاری ساده، انتخابی حرفه ای

ما برای شما سهام می‌خریم

مشاوره غیرحضوری رایگانثبت‌نام در صندوق سهامی
فارابی

صندوق سرمایه گذاری سهامی

ساده‌ترین روش سرمایه گذاری در بورس

سهام جذابیت اصلی بورس است. خرید سهام نیاز به وقت و دانش تخصصی دارد اما صندوق یکم اکسیر فارابی راهکاری جذاب و جایگزین خرید سهام است. شما می‌توانید با سرمایه‌گذاری در صندوق یکم اکسیر فارابی، اطمینان حاصل کنید که سرمایه شما همراه با میلیاردها تومان از دارایی سایر سرمایه‌گذاران توسط گروهی از متخصصان بورس در سهام درست، سرمایه‌گذاری می‌شود. در واقع شما بدون نیاز به صرف زمان و فراگیری دانش تخصصی بورس می‌توانید در این بازار جذاب سرمایه‌گذاری کنید.

تیم مدیریت حرفه‌ای
تیم مدیریت حرفه‌ای

صندوق یکم اکسیر فارابی توسط تیمی با سابقه درخشان در بورس مدیریت می‌شود. این تیم از دانش بروز و شناخت دقیق بازار سرمایه ایران برخوردار است و بورس را به‌خوبی می‌شناسد.

اطلاع از بازده روزانه
اطلاع از بازده روزانه

بازده صندوق یکم اکسیر فارابی روزشمار محاسبه می‌شود. شما می‌توانید این بازده را هر روز در حساب کاربری‌تان در سایت و اپلیکیشن صندوق مشاهده و به‌صورت روزانه عملکرد آن را ارزیابی کنید.

امکان سرمایه‌گذاری غیرحضوری
امکان سرمایه‌گذاری غیرحضوری

در تمامی صندوق‌های کارگزاری فارابی امکان صدور و ابطال واحدهای صندوق به‌صورت آنلاین و حضوری مهیاست. این امر موجب می‌شود تا صندوق‌های فارابی نقدشوندگی بسیار بالایی داشته باشند.

فارابیفارابی
۲۰۵٪ سود خالص از ابتدای ۹۸ تا کنون
یعنی اگر ۱۰۰ تومن سال ۹۸ میگذاشتی،
۳۰۰ تومن امسال برمیداشتی!

بازدهی صندوق یکم اکسیر فارابی در سال ۹۸ بیش از ۲۰۰ درصد بوده است. گزارش بازدهی صندوق به‌صورت روزانه دراختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌گیرد. ویژگی بارز دیگر صندوق یکم اکسیر فارابی نقدشوندگی آن است به‌گونه‌ای که هروقت که تصمیم بگیرید می‌توانید بخشی یا تمام سرمایه خود را از صندوق خارج کنید.

اطلاعات بیشتر درباره صندوق سهامی فارابی (صندوق یکم اکسیر)

۱۳۵٪

بازدهی صندوق از ابتدای سال ۹۸

۶۳٪

بازدهی صندوق از ابتدای سال ۹۹

۲۹۰۰+

تعداد سرمایه گذاران

۸۶۰۰+

سرمایه صندوق

اطلاعات بازده نسبت به بازار یک ماه گذشته می‌باشد.