لطفاً شکیبا باشید

کارت نکسو چیست؟

نکسو به‌عنوان جدیدترین محصول گروه مالی فارابی، با همکاری بانک پاسارگاد عرضه شده است. این کارت با استفاده از راه‌کارهای نوین مالی، امکان دریافت سود روزشمار 23 تا 26.1 درصد را برای دارندگان آن فراهم کرده است. کارت هوشمند نکسو تمام امکانات و قابلیت‌های کارت‌های بانکی را دارد،‌ با این تفاوت که از طریق اتصال به صندوق سرمایه گذاری هدیه فارابی، امکان دریافت سود روزشمار را فراهم می‌کند.

نکسو کارت فارابی

امکانات کارت نکسو

اتصال حساب بانکی <br/> به حساب های بازار سرمایه

اتصال حساب بانکی
به حساب های بازار سرمایه

دسترسی آنی به دارایی موجود  <br/>در صندوق هدیه فارابی

دسترسی آنی به دارایی موجود
در صندوق هدیه فارابی

واریز آنلاین وجه به حساب‌های فارابی <br/> (بدون سقف برداشت)

واریز آنلاین وجه به حساب‌های فارابی
(بدون سقف برداشت)

انتقال وجه <br/> (کارت‌به‌کارت، پایا و ساتنا) و خرید آنلاین

انتقال وجه
(کارت‌به‌کارت، پایا و ساتنا) و خرید آنلاین

امکان دریافت سود روزشمار  <br/> 23 تا 26.1 درصد(سالانه)

امکان دریافت سود روزشمار
23 تا 26.1 درصد(سالانه)

بدون محدودیت واریز و برداشت <br/> در هر ساعت از شبانه‌روز

بدون محدودیت واریز و برداشت
در هر ساعت از شبانه‌روز

کارت نکسو مناسب چه کسانی است؟

هر کسی از کارت بانکی استفاده می‌کند، می‌تواند با ثبت‌نام و دریافت کارت نکسو، از قابلیت‌های نسل جدید کارت‌های بانکی از جمله سرمایه‌گذاری خودکار و پرداخت سود روزشمار بهره‌مند شود. کارت بانکی نکسو با اتصال به صندوق سرمایه گذاری هدیه فارابی، بدون اینکه نیاز به انجام فرایندهای سخت و پیچیده سرمایه‌گذاری، به شما کمک می‌کند از هر ریال دارایی خود سود روزشمار دریافت کنید. نکسو یک کارت متفاوت با امکاناتی فراتر از کارت‌های بانکی معمول است. امکان سرمایه‌گذاری خودکار و برداشت آنی وجه از صندوق سرمایه گذاری هدیه، واریز بدون محدودیت روزانه و انواع انتقال وجه، نکسو را به یک کارت بانکی با امکانات ویژه سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است. همچنین صاحبان کسب‌وکار می‌توانند با اتصال شماره شبای نکسو به دستگاه‌های کارتخوان، از فروش و درآمد خود نیز سود روزشمار دریافت کنند. کارت نکسو عضو شتاب بوده و از تمام قابلیت‌های دریافت، پرداخت یا انتقال وجه، دریافت گزارش گردش حساب و… برخوردار است. استفاده از این کارت هم به‌صورت فیزیکی و هم از طریق فارابی‌زون و اپلیکیشن ویپاد بانک پاسارگاد امکان‌پذیر است.

دریافت کارت نکسو

تفاوت سود نکسو و کارت عادی بانکی چقدر است؟

سود سپرده کوتاه‌مدت بانک معادل ۹٪ سالانه حداقل موجودی حساب طی ماه است؛ اما سود نکسو بر پایه صندوق هدیه فارابی و به‌صورت روزشمار محاسبه می‌شود. از این رو به ازای تمام روزها، به‌ پول شما سود تعلق می‌گیرد.

سوالات متداول