لطفاً شکیبا باشید

مسیر تغییر را انتخاب کنیدمسیر تغییر را انتخاب کنید
مسیر تغییر را انتخاب کنید

ما به شما مشاوره می‌دهیم

مشاوره غیرحضوری رایگان

راهکارهای سرمایه‌گذاری در بورس

سبد گردانی اختصاصی فارابی

سبدگردانی اختصاصی

در این راهکار سرمایه‌گذاری شما نیازی ندارید که خودتان خرید و فروش سهام انجام بدهید. ضمن آن‌که می‌توانید یک نظارت کلی برای سهامی که برای شما خرید و فروش می‌شود، داشته باشید.

خرید عرضه اولیه و آموزش بورس فارابی

خرید عرضه اولیه و آموزش بورس

خرید عرضه اولیه یکی از کم‌ریسک‌ترین و در عین حال پربازده‌ترین، راهکار سرمایه گذاری در بورس است. نقص این راهکار محدود بودن مبلغ سرمایه گذاری در عرضه اولیه است. شما می‌توانید با آموزش بورس علاوه بر خرید عرضه اولیه به خرید و فروش سهام بپردازید.

سرمایه گذاری در صندوق سهامی فارابی

سرمایه گذاری در صندوق سهامی

اگر به فکر راهکار سرمایه گذاری با بازدهی بالا هستید، می‌بایست به خرید سهام یا صندوق‌های سهامی فکر کنید. سرمایه گذاری در صندوق سهامی برخلاف خرید سهام به زمان و دانش بالای سرمایه‌گذاری در بورس نیاز ندارد. در این راهکار شما در صندوق سرمایه‌گذاری می‌کنید و مدیر صندوق برای شما به خرید و فروش سهام می‌پردازد.

سرمایه گذاری در صندوق درآمد ثابت

سرمایه گذاری در صندوق درآمد ثابت

بورس مملو از راهکارهای سرمایه گذاری با ریسک و بازدهی متفاوت است. یکی از کم‌ریسک‌ترین این راهکارها صندوق‌های درآمد ثابت هستند. در این راهکار سرمایه شما توسط مدیر صندوق در اوراق با درآمد ثابت و سهام سرمایه‌گذاری می‌شود. شما در این راهکار نیازی به صرف وقت زیاد برای سرمایه‌گذاری ندارید.

خرید سهام

خرید سهام

متداول‌ترین راهکار سرمایه گذاری است. در این راهکار شما از طریق فارابیکسو سهام مدنظرتان را به‌صورت آنلاین می‌خرید. در این راهکار شما نیاز دارید که بتوانید سهام مدنظرتان را شناسایی کنید و در زمان مناسب آن را بفروشید. تخصصی‌ترین و پیچیده‌ترین راهکار سرمایه گذاری در بورس خرید و فروش سهام است.

سرمایه گذاری ترکیبی در صندوق‌ها

سرمایه گذاری ترکیبی در صندوق‌ها

راهکارهای سرمایه گذاری در صندوق سهامی و صندوق درآمد ثابت هرکدام مزایا و معایبی دارد. شما می‌توانید متناسب با بازدهی مورد انتظار و ریسک‌پذیریتان، سرمایه خود را به‌صورت همزمان در صندوق‌های سهامی و درآمد ثابت سرمایه‌گذاری کنید.