لطفاً شکیبا باشید

جای شما در پازل موفقیت خالیست

شراکت با فارابی

شراکت همواره استراتژی فارابی برای پیشرفت و ایجاد تغییر بوده است. اگر استارت آپی را ایجاد کرده اید یا ایده خلاقی را برای ایجاد کسب و کار در سر دارید می توانید روی شراکت و حمایت با فارابی حساب کنید. شراکت با فارابی محدود نیست. شما می توانید در فرآیند بازاریابی و فروش شریک فارابی باشید و درآمد کسب کنید.

خرید عرضه اولیه

خرید عرضه اولیه، راهکار بسیار جذابی برای ورود به بورس است. این روزها بیش از ۴ میلیون نفر در کشور عرضه اولیه خریده و درصد بالایی سود می‌کنند. در واقع خرید عرضه اولیه کم‌ریسک‌ترین راهکار ورود به بورس است. اگر قصد داشته باشید مبلغ بالایی در بورس سرمایه‌گذاری کنید لازم است علاوه بر عرضه اولیه، برای خرید سهام نیز اقدام کنید.

خرید و فروش سهام

در سامانه فارابیکسو امکان خرید سیگنال برای شما مهیا شده‌است. سیگنال‌های پیشنهادی تعدادی از برترین تحلیل‌گران و معامله‌گران بازار سرمایه در اختیار شما قرار گرفته و امکان خرید سهام بلافاصله پس از دریافت سیگنال برای شما مهیاست. بدین ترتیب شما می‌توانید مبلغ بالاتری در بورس سرمایه‌گذاری کنید.

فرصت‌های شغلی

به‌منظور خرید سهام و فروش آن نیازی به مراجعه حضوری به شعب کارگزاری فارابی ندارید. شما می‌توانید با استفاده از سامانه فارابیکسو به‌صورت آنلاین و با استفاده از موبایل یا دسکتاپ، سهامتان را خرید و فروش کنید.