لطفاً شکیبا باشید

خرید ۲۴ ساعته

این‌بار 24ساعته

با استفاده از معاملات شبانه‌روزی فارابیکسو، در هر ساعت از شبانه‌روز حتی روزهای تعطیل، سفارش خود را ثبت کنید تا در اولین زمان ممکن به هسته معاملات ارسال شود.

خرید ۲۴ ساعتهماه

اضافه کردن
شماره حساب جدید

در سامانه هلیوم، می‌توانید شماره حساب جدید تعریف کنید و در هنگام برداشت وجه، از بین شماره‌حساب‌های تعریف شده خود انتخاب کنید.

این‌بار سریع‌تر

تلاش کردیم تا با معماری و فن‌آوری نوین، سریع‌ترین، دقیق‌ترین و عمیق‌ترین اطلاعات را به شما نشان دهیم.

roadcar

این‌بار سبک‌تر

تجربه‌ای روان و سبک از ترید را با در نظر گرفتن ضروری‌ترین نیازهای کاربران و آسان کردن فرآیندها برای شما فراهم کردیم.

این‌بار یکپارچه‌تر

در کنار اینکه شما می‌توانید به همه خدمات مالی فارابی تنها با یک نام کاربری و رمز عبور دسترسی داشته باشید، طراحی یکپارچه تمامی محصولات، به شما تجربه لذت‌بخش‌تری از این خدمات خواهد داد.

این‌بار به‌روز‌تر

تجربه‌ای به‌روز از ترید در بازار سرمایه ایران را با نسل جدید سامانه معاملاتی فارابی تجربه کنید. پلتفرمی که به طور مستمر بر اساس نیاز و خواست شما کاربران در حال توسعه است.

همچنان پاسخگو

در بازار سرمایه به عنوان اولین مرکز پاسخگویی 24 ساعته در 7 روز هفته، در کنار شما هستیم. شما می‌توانید در هر ساعتی به صورت تلفنی و چت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

همچنان دست‌به‌نقد

برای اولین بار دربازار سرمایه به شما وعده فردا و پس فردا نمی‌دهیم. پی‌فست قابلیتی برای دسترسی سریع به مانده حساب مشتریان کارگزاری فارابی است. با استفاده از این سامانه می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز و حتی روزهای تعطیل درخواست فوری وجه دهید و در کمترین زمان مانده حساب فارابیکسو نکست خود را در حساب بانکی‌تان دریافت کنید.