لطفاً شکیبا باشید

کارگزاری فارابی چگونه به موفقیت شما در بورس کمک می کند؟

فارابی چگونه می‌تواند به افزایش سرمایه شما کمک کند؟

فارابیکسو

فارابیکسو

فارابیکسو سامانه معاملاتی اختصاصی کارگزاری فارابی است. فارابیکسو به گونه‌ای طراحی و توسعه داده می‌شود که تمام نیازهای کاربرانش را درون خود پاسخ دهد.

صندوق سهامی

صندوق سهامی

صندوق سهامی اکسیر فارابی توسط تیمی با سابقه درخشان در بورس مدیریت می‌شود. این تیم از دانش بروز و شناخت دقیق بازار سرمایه ایران برخوردار است و بورس را به خوبی می‌شناسد.

سامانه سعدی

سامانه سعدی

سهامدارانی که آزادسازی مستقیم را انتخاب کرده‌اند، می توانند برای استعلام ارزش روز و فروش سهام عدالت به سامانه سعدی مراجعه کنند. در سامانه سعدی امکان مشاهده تعداد و ارزش روز سهام عدالت فراهم شده‌است.

مدیریت دارایی

مدیریت دارایی

مدیریت دارایی فارابی به شما کمک می‌کند بدون نگرانی و صرف زمان، همیشه یک گام جلوتر از بازارهای مسکن، طلا، دلار و حتی شاخص بورس باشید.

صندوق درآمد ثابت

صندوق درآمد ثابت

صندوق درآمد ثابت اکسیر فارابی گزینه‌ای مناسب برای سرمایه‌گذاری کم‌ریسک با سود روزشمار است. این راهکار گزینه‌ای مناسب برای جایگزینی مناسب برای سپرده بانکی است چراکه سود روزشمار بالاتری بالاتری نسبت به سپرده‌های بانکی به شما ارائه می‌دهد.

آموزین

آموزین

آموزین راهنمای موفقیت شما در دنیای سرمایه‌گذاری است. در اینجا پیچ‌وخم‌های مسیر سرمایه‌گذاری را فرا گرفته و پس از آن می‌توانید به‌درستی برای دارایی‌هایتان تصمیم بگیرید.