لطفاً شکیبا باشید

از خرید عرضه‌ اولیه تا سرمایه‌گذاری حرفه‌ایاز خرید عرضه‌ اولیه تا سرمایه‌گذاری حرفه‌ای

از خرید عرضه‌ اولیه تا سرمایه‌گذاری حرفه‌ای

ثبت‌نام و احراز هویت غیر حضوری سجام و کارگزاری فارابی

ثبت‌نام غیرحضوری بورس

دریافت لحظه‌ای سیگنال

در سامانه فارابیکسو امکان خرید سیگنال برای شما مهیا شده‌است. سیگنال‌های پیشنهادی تعدادی از برترین تحلیل‌گران و معامله‌گران بازار سرمایه در اختیار شما قرار گرفته و امکان خرید سهام بلافاصله پس از دریافت سیگنال برای شما مهیاست. بدین ترتیب شما می‌توانید مبلغ بالاتری در بورس سرمایه‌گذاری کنید.

خرید و فروش سهام

به‌منظور خرید سهام و فروش آن نیازی به مراجعه حضوری به شعب کارگزاری فارابی ندارید. شما می‌توانید با استفاده از سامانه فارابیکسو به‌صورت آنلاین و با استفاده از موبایل یا دسکتاپ، سهامتان را خرید و فروش کنید.

فرصت‌های شغلی

صندوق یکم اکسیر فارابی توسط تیمی با سابقه درخشان در بورس مدیریت می‌شود. این تیم از دانش بروز و شناخت دقیق بازار سرمایه ایران برخوردار است و بورس را به‌خوبی می‌شناسد.

فارابی

۲۰۵٪ سود خالص از ابتدای ۹۸ تا کنون

پس از ثبت نام بورس، شما می‌توانید برای خرید عرضه اولیه و سهام اقدام کنید. آموزش بورس، ابزار مهمی است که به شما کمک می‌کند تا سرمایه‌گذاری پرسودتری در بورس داشته باشید. شما پس از ثبت نام در کارگزاری فارابی از پکیج رایگان ویژ‌ه‌ای بهره‌مند می‌شوید که اطلاعات کاربردی برای شروع سرمایه‌گذاری در بورس در اختیار شما قرار می‌دهد. این پکیج به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود و لینک شرکت در دوره در اولین روز شنبه یا یکشنبه پس از ثبت نام، برایتان پیامک می‌شود.

ثبت‌نام غیرحضوری بورس